Wczytuję dane...
Bezpieczeństwo

Bezpieczne zakupy

RAJKAS.PL gwarantuje możliwość zwrotu towaru zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Jeśli pomyliłeś się przy składaniu zamówienia albo otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. O szczegółach czytaj w Regulaminie ->  kliknij tutaj

RAJKAS.PL sprzedaje produkty nowe. Jeśli sprzedaż będzie dotyczyć produktu używanego lub niepełnowartościowego, informacja taka zostanie w sposób wyraźny przedstawiona w opisie danego produktu.

Bezpieczna przesyłka

Przykładamy dużą wagę do tego, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Do pakowania używamy kartonów, ochronnych wypełniaczy, taśmy zabezpieczającej, folii stretch i kopert bąbelkowych. RAJKAS.PL bierze pełną odpowiedzialność za przesyłki zagubione lub zniszczone w transporcie.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dane osobowe przechowujemy z zachowaniem wszystkich stosownych przepisów prawa. Nie udostępniamy ich żadnym zewnętrznym firmom, jak również wewnątrz firmy mają do nich dostęp wyłącznie wybrani pracownicy i wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień.