• Kasa fiskalna Novitus Nano E

Reguła dostawy 1
1428.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier Inpost 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier DPD 0
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 720914858

Zostaw telefon

Novitus Nano E : Kasa fiskalna

Sprawdzona technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących sprzedaż mobilną lub sprzedaż tradycyjną tam, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty.

Intuicyjna w obsłudze - pomimo bogatej funkcjonalności kasa jest wyjątkowo intuicyjna i łatwa w obsłudze, a wysokiej jakości podzespoły zapewniają jej niezawodność na najwyższym poziomie. Wśród wielu funkcji użytkowych kasy znajdują się m.in. obsługa usług BUS oraz wypożyczalni, parkingów itp. Dzięki podświetlanej klawiaturze, obsługa kasy jest możliwa także przy słabym oświetleniu. Kasa jest odporna na trudne warunki atmosferyczne i przypadkowe zalanie.  Znajdujące się w przedniej ściance kasy złącze karty SD (elektronicznej kopii) zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.

Pracę mobilną ułatwia mocny akumulator i zaawansowane zarządzanie energią, gwarantujące wydruk nawet do 10.000 standardowych paragonów. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. 

Najważniejsze zalety NANO E:

  • Urządzenie umożliwia wydruk do 10 000 paragonów bez zasilania zewnętrznego. Dzięki temu Użytkownik może pracowac na kasie nawet kilka dni bez ładowania akumulatora.
  • Wymienny akumulator pozwoli Ci pracować jeszcze dłużej i w dowolnym miejscu. Pracując ciągle w miejscach, gdzie nie ma zasilania sieciowego możesz używać naprzemiennie dwóch pakietów akumulatorowych. Rozładowany akumulator możesz ładować w kasie lub poza urządzeniem, za pomocą standardowego zasilacza dostarczonego w komplecie z kasą.
  • Alfanumeryczna, precyzyjnie działająca klawiatura kasy ułatwia obsługę, programowanie oraz wykonywanie raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura kasy pozwoli na prace równiez w ciemnościach.  Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowanego do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem.

  • Nowoczesna, bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji. Wszystkie operacje wykonywane na kasie zapisują się w postaci cyfrowej na karcie SD. Tradycyjna kopia papierowa zajęłaby kilkanaście kartonów zadrukowanych rolek. Dodatkowo kasa wewnątrz tworzy jeszcze jedną kopię bezpieczeństwa danych na karcie microSD na wypadek uszkodzenia lub zagubienia karty SD.

Dane techniczne
Nazwa:   NANO E
Typ:   kasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
Przeznaczenie:   małe i mobilne punkty handlowe, gastronomiczne i usługowe
Parametry urządzenia
Liczba towarów:   3000
Liczba stawek PTU:   7
Liczba grup towarowych:   42
Liczba kasjerów:   8
Rabaty/narzuty:   tak
Pojemność bufora ON-LINE:   2 000
Opakowania:   64
Nazwa towaru:   18 znaków
Mechanizm drukujący
Rodzaj:   termiczny, typu clamshell
Typ:   Fujitsu FTP 628
Szerokość papieru:   57 mm
Klawiatura
Rodzaj:   alfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy:    23 w tym 4 funkcyjne
Klawisze szybkiej sprzedaży:    8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
Wyświetlacze
Klient:   alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Kasjer:   alfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Złącza
Złącza komunikacyjne:   1 x RS232, 1 x USB
Współpraca z urządzeniami:   komputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
Sterowanie szufladą:   tak (aktywna)
Zasilanie
Z sieci:   230 V, zasilacz zewnętrzny
Awaryjne:   wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
Wymiary
Szerokość/wysokość/głębokość:    94 x 58 x 229 mm
Waga:   0,65 kg
 

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie