loadingimg

Wczytuję dane...
  • Użytkownicy online: 0
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
iPOS duet Kasoterminal All-in-One
Produkt dostępny!
  • iPOS
  • Producent: iPOS
  • Model: ipos duet
  • Gwarancja: 12 miesięcy
  • Realizacja zamówienia: 3 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

iPOS duet  Kasoterminal na miarę rewolucji fiskalnej

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną.

Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. Kupując iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 2/2017 wydana przez Główny Urząd Miar. Jednak spełnienie wymagań to nie wszystko czego możesz się spodziewać po tej drukarce – to przede wszystkim profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

Komputer czyli terminal.

Aby zapewnić obsługę sprzedaży potrzebujesz właściwego systemu. Zwykle do obsługi drukarki fiskalnej potrzebny jest jeszcze komputer oraz odpowiednie oprogramowanie. Wiemy o tym i dlatego wyposażyliśmy kasoterminal w... terminal płatniczy. Konkretnie w najlepszy na rynku terminal renomowanej firmy Verifone, który z łatwością obsłuży aplikację do prowadzenia sprzedaży. A skoro jest terminalem to przy okazji również obsłuży płatności kartami. Udany duet! Terminal spełnia surowe wymagania organizacji PCI Security Standards Council, jest wyposażony w wyraźny, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5" oraz trwałą i ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zapewniając wygodną obsługę sprzedaży. Jednocześnie zapewnia odczyt kart płatniczych wszelkiego typu – zarówno zbliżeniowych jak i stykowych z paskiem magnetycznym oraz chipowych.

Aplikacja sprzedażowa na miarę systemu kasowego.

Nawet najlepszy sprzęt jest nic nie wart bez odpowiedniego oprogramowania. Dlatego właśnie opracowaliśmy aplikację do prowadzenia sprzedaży dedykowaną do iPOS duet, zapewniającą funkcjonalności jakich nie powstydziłby się żaden system kasowy, zawarte w intuicyjnym, przejrzystym i nowoczesnym interfejsie jak w smartfonie. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez specjalistów od ergonomii, projektowania aplikacji i handlu detalicznego w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez sprzedawców, umiejętnie przekładając skomplikowane wymagania na łatwy w obsłudze a jednocześnie wydajny i bezpieczny system kasowy.
Zapewniamy obsługę do 20 tys. PLU, łatwe wyszukiwanie produktów po nazwie, współpracę z czytnikami kodów kreskowych, automatyczny odczyt ważonych towarów, modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży, akceptację płatności kartami, dzielenie zapłaty na różne formy płatności, czy obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci – żeby wymienić tylko najważniejsze, a to dopiero początek. W przeciwieństwie do kas fiskalnych nic nie ogranicza możliwości rozwoju naszej platformy, a automatyczne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami. Wszystko to we współpracy z portalem iPOS web dostępnym dla każdego posiadacza naszych urządzeń.

Łączność zawsze online.

Zdalne zarządzanie urządzeniami, akceptacja płatności kartami, czy przesyłanie raportów dobowych do księgowego wymaga ciągłej łączności. iPOS duet wyposażyliśmy zarówno w kartę sieciową, pozwalającą na podłączenie urządzenia do sieci komputerowej jak i w modem GSM zapewniając łączność gdy nie ma innej możliwości. Nie musisz się zastanawiać nad wyborem operatora – skorzystamy z najmocniejszego sygnału jaki jest dostępny, a gdyby to okazało się niewystarczające, można podłączyć zewnętrzną antenę GSM poprawiając zasięg sieci. Gdy jednak łączność chwilowo zawiedzie, iPOS duet nadal zapewni obsługę sprzedaży, a po odzyskaniu łączności automatycznie zsynchronizuje zapamiętane dane.

Gdy chodzi o Twój biznes, gra idzie o najwyższą stawkę.

Aby móc efektywnie zarządzać własnym biznesem potrzebne jest rozwiązanie łączące wszystkie elementy – platforma pozwalająca na zdalne zarządzanie urządzeniami, usługami, asortymentem i personelem zapewniająca jednocześnie bieżące informacje o kluczowych aspektach prowadzonej działalności. Przedstawiamy iPOS web – Twojego nowego doradcę, dostępnego dla każdego nabywcy kasoterminala.


Raporty - bieżąca sytuacja pod kontrolą.

Nie poprawisz swoich wyników jeśli nie będziesz ich mierzyć. iPOS web dostarcza kluczowe wskaźniki zebrane na jednym ekranie, tuż po zalogowaniu. W czytelny i przejrzysty sposób zapoznasz się z najważniejszymi informacjami o sytuacji w Twoim biznesie. Rankingi sprzedaży i kasjerów, aktualne obroty, towary na wyczerpaniu, analiza klientów powracających czy histogramy porównawcze to tylko wybrane przykłady – koniecznie tu zaglądaj. Jeśli poczujesz prawdziwy głód wiedzy i zechcesz zgłębić wybrany aspekt Twojej działalności, skorzystaj z przygotowanych przez nas narzędzi do analizy. Przekrojowe raporty oraz czytelne wykresy pomogą Ci spojrzeć na swoją działalność z całkowicie nowej perspektywy. Ciekawej perspektywy – który ze sprzedawców obsługuje klientów najsprawniej? A który jest najskuteczniejszy? Może ten sam i zasługuje na premię? Zaloguj się i przekonaj!

Asortyment

Zarządzanie bazą nawet 20 tys. produktów nie byłoby możliwe bez odpowiedniego narzędzia. Wpisz lub zaimportuj swój asortyment, załóż cenniki, określ kategorie i gotowe. Twoje kasoterminale automatycznie pobiorą nowe informacje bez przerywania pracy. Jeśli prowadzisz magazyn towarów, wystarczy jak oznaczysz produkty, których stany chcesz monitorować i podasz aktualne zapasy. iPOS web będzie od tego momentu prowadził gospodarkę magazynową i informował Cię o zbliżających się brakach. Pomoże Ci również prawidłowo zaplanować zakupy – bez niepotrzebnych nadwyżek.


Ustawienia zarządzaj personelem.

Wprowadź użytkowników platformy iPOS, nadaj im odpowiednie uprawnienia i określ zasady logowania na terminalach. Od teraz możesz kontrolować jakość pracy Twojego personelu.

Zadbaj o wygląd elementów, z którymi mają styczność Twoi klienci. Zaprojektuj swój niepowtarzalny paragon, dobierz logo i wpisz tekst marketingowy na pokwitowaniu – to przecież Twoja wizytówka pozostawiana w rękach klienta. Możesz również zredagować własny komunikat na wyświetlaczu kasoterminala przeznaczonym dla klienta.

Taryfy wybierz adekwatnie do potrzeb.

Platforma iPOS web jest dostępna w trzech pakietach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Bezkontraktów i długotrwałych zobowiązań – dobierz pakiet stosownie do sytuacji i swobodnie zmieniaj w zależności od potrzeb, a nasz system dostosuje się do Ciebie bez konieczności wymiany sprzętu. Jesteśmy gotowi na rozwój Twojego biznesu – jeśli postanowisz otworzyć nowy sklep, albo zwiększyć liczbę stanowisk kasowych, wystarczy dokupić kasoterminale i je uruchomić a reszta zadzieje się automatycznie.